Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím a souhlasím

Chcete využít regionální dopravu zdarma?

Nabízíme Vám dovezení zboží naší dopravou. Doprava je zcela zdarma a bez limitu hmotnosti.

Z důvodu velkého zájmu o regionální dopravu zdarma jsme museli navýšit limit pro dopravu zdarma.

Taky Vás chceme informavat, že doručení objednávky regionální dopravou může v zimním období trvat delší dobu z důvodu velkého množství objednávek. Proto Vás chceme poprosit o trpělivost. Věřte, že se snažíme Vaši objednávku vyřídit v co nejkratší době. O aktuálním stavu Vás budeme průběžně informovat.


Podmínky pro doprava po Praze a Čechách zdarma:

 
Region    
Praha Při odběru od 200 Kč do 700 Kč doprava za 100 Kč Při odběru od 700 Kč doprava zdarma
Střední Čechy do 40 km Při odběru od 200 Kč do 700 doprava za 100 Kč Při odběru od 700 Kč doprava zdarma
Střední Čechy do 80 km Při odběru od 300 Kč do 1000 Kč doprava za 200 Kč Při odběru od 1000 doprava zdarma
Střední Čechy od 80 km Při odběru od 500 Kč do 1500 Kč doprava za 200 Kč Při odběru od 1500 Kč doprava zdarma
Čechy od 50 km Při odběru od 1000 Kč do 2000 Kč doprava za 190 Kč Při odběru od 2000 Kč doprava zdarma
Čechy od 100 km Při odběru od 1000 Kč do 3000 Kč doprava za 390 Kč Při odběru od 3000 Kč doprava zdarma
Čechy od 150 km Při odběru od 1000 Kč do 4000 Kč doprava za 590 Kč Při odběru od 4000 Kč doprava zdarma
Čechy od 250 km Při odběru od 1000 Kč do 5000 Kč doprava za 790 Kč Při odběru od 7000 Kč doprava zdarma
Ostatní kraje v Čechách
1 km za 5 Kč s DPH. Vyberte spočítat dopravu a my Vám přesnou částku spočítáme a následně emailem.
Platba pro vlastní dopravu za zboží je pouze na DOBÍRKU ( za 19 Kč ) nebo PŘEVODEM ( zcela zdarma ). Platba kartou u řidiče bohužel nelze.

Dopravu zdarma Vám automaticky nabídne systém dle PSČ. Proto PSČ musí být vyplněné správně.

Pokud Vám systém nenabídne dopravu zdarma zadejte jakoukoliv jonou dopravu a do poznámky napište, že máte zájem o dopravu zdarma.


Platba převodem

Zaúčtování platby se provádí vždy den zpětně. Je to z důvodu průběžného připisování částek z banky během dne. Proto zaúčtování plateb trvá 48 h po provedení platby. Následně se objednávka přijme do systému, zboží se Vám zarezervuje a předá na vyskladnění. U objednávek, kde je platba převodem, musíte předpokládat s delší dodací lhůtou, která v zimě může být cca 3-5 pracovních dní.


Podmínky pro DOPRAVU ZDARMA

- Doprava zdarma se uskuteční od 3 do 7 pracovních dnů od data přijetí objednávky první prac. den. Proto pokud zboží potřebujete co nejdříve, tak využijte placenou dopravu. Na poznámky typu: Zboží mi přivezte nejpozději do středy do 14 h nereagujeme.

- Rozvoz po Praze a Čechách je od  po - pá mezi 9-17h. Proto je potřeba zajistit v těchto hodiná odebrání zboží. O přesnějším času dodání informujeme vždy předem emailem nebo sms.

- Nelze si volit čas ani datum dodání a klient musí být v čas rozvozu na kontaktním telefonu!. Pokud Vám termín nebo čas nevyhovuje, tak nám zašlete email a my Vám pošleme jiný termín.

- Zboží je vždy vyloženo na uvedené adrese a řidič zboží nikam nenosí. Z časového důvodu je potřeba zajistit si, aby zboží bylo odebráno od řidiče přímo u auta. Řidič má na vyložení zboží vyhrazený čas max do 10 min. Pokud tento čas bude překročen a to z jakéhokoliv důvodu, následně bude vyfakturován poplatek sazbou 500 Kč bez DPH za 1 h.

- Řidič předem kontaktuje odběratele na telefonním čísle uvedeném v objednávce, aby se domluvil na převzetí zboží. Jestli víte že, zboží bude přebírat někdo jiný za Vás, tak do poznámky uveďte toto číslo s informací a příjmením.   Pokud se řidič klientovi nedovolá, na adresu řidič vůbec nejede a následně Vás budeme kontaktovat o náhradním termínu doručení.  Pokud se tak stane opakovaně (3x), tak není možné zboží doručit zdarma, ale pouze placenou dopravou.

- Pokud adresa nebude nalezená nebo na adrese nebude nikdo k zastižení řidič automaticky odjíždí. Proto pokud víte, že dům/chata se nachází na špatně nalezitelném místě, dejte do poznámky nějaký identifikátor nebo upozornění.

- Tato služba je zcela zdarma, a proto si vyhrazujeme právo na odmítnutí dovozu zboží, pokud by byla tato služba druhou stranou zneužívána nebo z jiných důvodů.Pokud souhlasíte a jste schopný zajistit podmínky a splníte kritéria pro dopravu zdarma, rádi Vám zboží přivezeme. V opačném případě Vám zboží zašleme kurýrní službou.

Nakonec Vám chceme poděkovat...

a to, že využíváte tuto službu a respektujete naše podmínky. I přesto, že více jak 95% dopravy Vašeho zboží doručíme bez problémů, tak se stává, že se občas naskytne nějaký problém s doručením. Taky se stává, že někteří lidé si myslí, že se svět točí jenom pouze kvůli nim a my vezeme zboží pouze jim. Díky bohu, že to tak není a pokud řidič zaznamená nedodržování podmínek nebo arogantní chování ze strany klienta, je objednávka zrušená a následně účet uživatele zablokován. O takové zákazníky nemáme upřímě zájem.

Za posledních 5 let se rozvoz po Praze několikrát znásobil a bez dodržování podmínek pro dopravu zdarma, by se tak nestalo.

Děkujeme Vám!!!

Doručení zdarma

Doprava do 7 dnů

Bez limitu